Escan Anahtar Eskişehir Anahtar Eskişehir immobilizer anahtar Eskişehir Escan Anahtar İletişim Escan Anahtar Eskişehir Kumanda Kasası Eskişehir 7-24 Çilingir
Eskişehir Escan Çilingir

ESKİŞEHİR ACİL ÇİLİNGİR

Eskişehir Çilingir Hizmeti

Eskişehirde çilingir hizmetinde çok iddalıyız !!!

Eskişehir çilingirler içerisinde müşteri memnuniyetine çok önem verem bir firmayız !!!

Eskişehir anahtarcılar arasında tecrübeli elemanlara sahibiz !!!

Sahip olduğumuz ekipmanlar ile eskişehirde çilingirler arasında hızlı ve hasarsız çilingirci hizmetini vermekteyiz !!!

Linkler

04.07.2011 tarihinden itibaren 2250931 kez ziyaret edilmiştir.

ÇİLİNGİR

Çilingir

Çilingir Farsça kökenli cilanger 'den gelen, türkçede anlamı "anahtarcı" anlamında kelimedir.

Anahtarı yapan ve satan kimse anlamında olmakla birlikte, çilingir olarak gündelik yaşamdaki kullanımı esas olarak kilitli/kilitlenmiş Kapı, kasa, oto, çelik kapı vs kilitlerini açma, kilide ve anahtar numunesine göre anahtar, kilit montajı, kilit tamir bakım ve onarım işlerini yapan kişidir. Kapıları açan kimse anlamındadır.

Çilingir in çalışma aralığı ve çalışma saati yoktur. Çalışma saatleri belli olmadığı içinde özellikle gece geç saatlerde bile hizmet verebilecek kapabitede, araç takım ve servis personellerine sahip olmadılır.

Çilingir Anahtarcı olmak isteyenlerin sabıka kaydının temiz kimselerden olmaları gerekmektedir. Özelliklede elini ve parmaklarını iyi şekilde kullanabilen, mekanikde ve çağımız teknolojisi ile elektrik ve elektronik bilgi sahibi, sabırlı ve dikkatli çalışabilen bir işi planlayıp uygulamaya koyan, şekiller arasındaki ilişkileri ve farklılıgı algılayabilen, genellikle sorumluluk alabilen kişilerden oluşmaktadır.